MX World Konkursy

MX World Konkursy

Nowe info od Janusa użytkownicy otrzymali na mail

Zaloguj się w TUTAJ w MX World

1. Wdrożyliśmy codziennie konkursy!
a) Każdy użytkownik, który zakupi paczkę reklamową (adpack) używając procesora płatniczego, ma szansę odzyskać prowizję zapłaconą przy dokonywaniu zakupu z powrotem (do 5%) KAŻDEGO DNIA! Oznacza to, że zwycięzca konkursu zyska aż do 115% rabatu na adpacki, które kupione w tego dnia.
b) Konkurs dotyczy wszystkich dostępnych paczek reklamowych w każdej walucie: USD, EUR oraz BTC.
c) Podobny konkurs obowiązuje w przypadku dokonywania zakupów z Salda Głównego (Main Balance). Zwycięzca dnia otrzymuje do 3% rabatu za zakup paczek reklamowych z salda głównego. Mamy tysiące uśpionych użytkowników, którzy posiadają środki na saldzie głównym dlatego chcemy również ich pchnąć do działania. Nie pozwólcie aby Wasze środki zgniły w saldzie, użyjcie ich do zakupu paczek reklamowych i zakwalifikujcie się do wygranej dnia!
d) Konkurs salda głównego obowiązuje również we wszystkich dostępnych paczkach reklamowych w każdej walucie: USD, EUR oraz BTC.
2. Wdrożyliśmy również miesięczne konkursy!
a) Konkurs oparty na tej samej zasadzie co dzienny (opisany w punkcie 1.) . Każdy użytkownik ma szansę wygrać prowizję z powrotem, która zostawała mu potrącana przez procesory płatnicze w ciągu 30 dni dokonywania zakupów przez procesory płatnicze. Konkurs obowiązuje każdego od 1 do ostatniego dnia każdego miesiąca!
b) Oznacza to, że MIESIĘCZNY ZWYCIĘZCA konkursu może zyskać nawet do 100% jego opłat z procesora płatniczego. Przekłada się to na fakt, że wszystkie paczki reklamowe zwycięzcy, które zostały zakupione w danym miesiącu mogą dać nawet do 115% rabatów przez cały okres trwania adpacków! Cudownie!
c) Posiadamy również miesięczny konkurs dla zakupów paczek reklamowych w Salda Głównego (Main Balance). Działanie konkursu jest identyczne jak w przypadku poprzednio opisywanego w punkcie 1c. oraz 2a.


MX World Ranking Alexa idzie w górę

MX.WORLD

Życzę POWODZENIA w wygrywaniu konkursów dziennych oraz miesięcznych!

Następna nowość, która pozwoli ulepszyć sekcję reklamową i obudzić dodatkowych użytkowników do działania, a także zwiększyć podział zysków dla paczek reklamowych w USD, EUR oraz BTC:
1. Umożliwiony został transfer środków z Salda Klików (Click Balance) do Salda Reklamowego (Advertising Balance).
2. Nowe zasady wypłat:
a) 5% z każdej wypłaty USD lub EUR zostaje przetransferowane do Salda Reklamowego.
b) 5% z każdej wypłaty Bonusu Ambasadora USD, EUR oraz BTC zostaje przetransferowane do wiadra podziału zysków.
c) 5% z każdej wypłaty w BTC zostaje przetransferowane do wiadra podziału zysków BTC.
3. W sekcji „Biznes” umożliwiona została opcja dołączenia do matrycy płacąc za udział z Salda Reklamowego (Tak jak było to popularne 1,5 roku temu jeszcze w MXRevshare).
4. Reklama, która zostanie zakupiona z Salda Reklamowego generuje prowizję dla sponsora (Żadna nowość…)

Rada ode mnie: Staraj się budować swoje konto. Zawsze myśl tylko o tym, aby wypłacać maksymalnie 9% ze swojego Salda Głównego aby zwiększać ilość posiadanych paczek reklamowych. Nie zapominaj również „karmić krowy, która daje Ci świeże mleko” – Żelazna zasada każdego gospodarza rolnego!
Od dobrych kilku dni posiadamy MAKSYMALNE podziały zysków dla paczek w EUR oraz BTC! (w USD maksymalny poziom uzyskaliśmy już pół roku temu i od tego czasu nic się nie zmieniło!).
Nie marnuj czasu- buduj swoje konto w MX.World oraz swoją złotą przyszłość z naszą pomocą!

Powiedz TAK dla sukcesu!
Janus Nowak,
Administrator techniczny w MX.World

MX World Konkursy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *