MX World Projekt Feniks

MX World Projekt Feniks

Najnowsze informacje od Janusa w sprawie dalszych zmian w MX World

Wideo oraz najważniejsze informacje

MX World Projekt Feniks

FAKTY: ŹRÓDŁO PROBLEMÓW
1. Stałe naliczenia 2,5% dziennie przez 13 miesięcy od listopada 2015 oraz zezwalanie na ponowne zakupy AdPaków, które doprowadziło do ponad 3,5 Milionów Dolarów nadwyżki w zarobkach dla użytkowników.
2. Wszystkie problemy z płynnością finansową spowodowane były tymi stałymi naliczeniami 2,5% dziennie.
ROZWIĄZANIE: ŁAGODNY PONOWNY START platformy DOLAROWEJ na zasadzie Wygrana-Wygrana od 2 Stycznia 2017

A – Pozbycie Się Balona Finansowego:
1. Zredukowanie Balansu Głównego do ZERA dla wszystkich użytkowników, którzy wypłacili Więcej niż Wpłacili. Co pozwoli na pozbycie się tego Balona Finansowego.
2. Będzie to JEDYNE cięcie Balansu Głównego.

B – Pozbycie Się Balona AdPacków:
1. ZAKOŃCZENIE WSZYSTKICH AdPaków oraz przeniesienie różnicy pomiędzy SUMĄ WPŁAT oraz SUMĄ WYPŁAT do specjalnego salda o nazwie ‘Restart Balance’. Ten Balans może zostać użyty tylko do zakupu nowych AdPacków I będzie stopniowo odblokowywany w zależności od różnicy dziennych WPŁAT I WYPŁAT Dolarowych do systemu, w celu zapewnienia zrównoważonego dziennego podziału zysków.
Nie Będzie wypłacana prowizja od tych zakupów, ponieważ została ona już wypłacona podczas pierwszych zakupów.

RÓWNANIE:
Wszystkie Wpłaty MINUS Wszystkie Wypłaty MINUS Balans Główny = Restart Balance

Niektórzy użytkownicy będą mieli ujemny ‘Restart Balance’ ponieważ mają więcej pieniędzy w swoim Balansie Głównym

2. UWAGA: To spowoduje, że dzienny podział zysków będzie TYLKO za PRAWDZIWE adpacki. NIKT nie straci swoich depozytów wpłaconych w Prawdziwych pieniądzach dzięki tej zasadzie.
C – System Podziału Zysków (dla wszystkich walut USD-EUR-BTC):
1. 65% wszystkich wpłat za adpacki przez procesory płatnicze będzie dzielone proporcjonalnie na wszystkie aktywne AdpAcki I wpłacana na Balans Głowny.
2. CO POWINIENEŚ WIEDZIEĆ:
a) Jako, że nie będzie już balona wirtualnych pieniędzy w Balansie Głownym (tylko realne wpłaty są dzielone) dlatego Balans Główny musi być traktowany jak PRAWDZIWE PIENIĄDZE. Już nigdy nie urośnie do miliona Wirtualnych Pieniędzy.

b) Zamiast karmić Payzę lub inne procesory ich niepotrzebnymi opłatami, użytkownicy mogą kupić AdPacki ze swojego Balansu Głownego (tak jak do tej pory) TYMSAMYM polecający zarobi PROWIZJĘ od zakupów POLECONYCH. To już nie będa wirtualne pieniądze.
3. 65% zakupów z Balansu Głównego będzie dzielone codziennie w tej samej proporcji jak zakupy z prawdziwych pieniędzy z procesorów płatniczych, ponieważ te pięniądze muszą być takżę traktowane jak Prawdziwe pieniądze, które nie zostały wypłącone przez co ograniczymy niepotrzebne koszta na opłaty procesorów płatniczych.
4. Ograniczymy maksymalną ilośc AdPacków jaką użytkownik może mieć w celu zwiększenia podziału zysków przypadających na jeden AdPack, ponieważ zbyt wiele AdPacków w systemie powoduje mniejsze procentowo naliczenia (zbyt wiele ust do karmienia)
D – PROWIZJE (dla wszystkich walut USD-EUR-BTC):
1. Wszystkie prowizje będą pojawiały się w Ambasador Balans.
2. Ambasador Balans będzie mógł być wypłacony lub przelany na Balans Główny.
E – Opłaty Członkowskie:
1. Abonament USD (obecne oraz nowo zakupione)
Przedłużymy wszystkie opłaty członkowskie, które są aktywne aż do 120 dni. Czyli wszystkie aktywne Abonamenty Dolarowe wygasną 31 Marca 2017.
2. Abonamenty EUR + BTC (obecne oraz nowo zakupione)
Przedłużymy wszystkie opłaty członkowskie, które są aktywne aż do 60 dni. Czyli wszystkie aktywne Abonamenty Euro I Bitcoin wygasną 31 Stycznia 2017.

UWAGA: To jest Jednorazowy Prezent od firmy dla użytkowników jako zadośćuczynienie za traumatyczne ostatnie tygodnie.
F – FAZA 2 (wszystko to co powyżej jest FAZĄ 2 i rozpoczyna się 2 Stycznia 2017):
1. Nie będzie żadnych dodatkowych limitów wypłat w Dolarach począwszy od 2 stycznia, ponieważ będą to tylko Prawdziwe pieniądze w Balansach Głównych użytkowników.
2. Platforma reklamowa USD (a także EURO i BITCOIN) rozpoczynają NORMALNE działanie os 2 stycznia.

G – FAZA 3 (kilka nowych rzeczy pojawiających się na początku roku 2017)

1. Oczekiwane przez wielu GRY MX wystartują na początku 2017 roku I ich zaletą będą DUŻE PROWIZJE.
2. Stare oprogramowanie 5 pierwszych programów Matrycowych (MX1-MX3-MX7-MXF-MX20) zostanie uaktualnione do nowszych bardziej zaawansowanych wersji w pierwszym kwartale 2017 roku I ponownie wystartuje w kwietniu.
3. Nasze kolejne Europejskie Tourne MX z Janusem i Jamesem będzie w kilku miastach na początku Kwietnia 2017. Dokładne informacje dotyczące spotkań znajdziesz na naszej grupie na Facebooku.


Rejestracja w MXWorld

rejestracja mxrevshare

MX World Projekt Feniks

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *