MX World Naliczenia – czytajcie informacje podczas logowania

MX World Naliczenia

W MX World sporo zmian. Za dużo zmian ale każdy kto jest w tym biznesie wie, a raczej pewien wiedzieć chociażby czytając regulamin, że naliczenia są dobrowolne.

1 grudnia pojawił się ABONAMENT
Od 5 grudnia mamy zmiane strategi naliczania

Ważne informacje macie podczas logowania lub bezpośrednio tutaj https://mx.world/membernews.php lub są podawane na grupach na Facebooku

Oto informacja z 5 grudnia na temat naliczeń .. wolne tłumaczenie

„Przez ostatnie 13 miesięcy włącznie z grudniem dzieliliśmy się z wami ustalonymi dziennymi naliczeniami ale firma nadal płaci za dużo. Nasi użytkownicy muszą zrozumieć, że każdy dobry biznes musi operować prawdziwymi pieniędzmi – my też.

Od dziś (5 grudnia) wprowadzamy tą długo terminową strategię: NIE MA STAŁEGO PROCENTU NALICZEŃ DZIENNYCH. Naliczenia będą adekwatne do dziennych wpływów do programu.

Kupowanie usług reklamowych z głównego balansu nadal jest dozwolone. Drugą opcją na kupowanie usług jest wypłacenie pieniędzy na jeden z 6 procesorów płatniczych i potem użycie tych „prawdziwych pieniędzy” do zakupu paczek lub innej usługi reklamowej. Pierwsza opcja (kupowanie w programie z main balansu) nie bedzie miala wplywu na zwiekszenie dziennych naliczen) za to druga opcja (wypłata na procesor i wtedy kupno usługi) będzie miała wpływ na zmianę procentowego naliczenia dziennego.

Nadal jest do 20% prowizji ze struktury, to samo z instant wypłatami, abonamentami – wszystko zostaje. Jedyne co się zmieni to procent dziennych naliczeń który będzie regulowany przez dzienne wpływy do programu (mowa o wpływach z procesorów płatniczych).

Powiedz tak dla sukcesu z MX.WORLD.”

MX World Naliczenia

Czyli obecnie na wysokość naliczenia mają wpływ.
– Weryfikacja
– 10 reklam obejrzanych
– Abonament
– Wpływ nowych środków do systemu


Zarejestruj się w MX World

MX World - jak zarabiamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *